Ogłoszenia Parafialne na III Niedzielę Adwentu 15.12. 2019r.

Ogłoszenia Parafialne na III Niedzielę Adwentu 15.12. 2019r.
1. Dzisiejsza III niedziela Adwentu – Gaudete , uświadamia nam , że coraz krótszy pozostał czas adwentowego przygotowania do  przeżycia pamiątki narodzin Zbawiciela. Zapraszamy do udziału w Roratach, które odbywają się o godz. 18.00. Liczymy zwłaszcza na  osoby, które  do  tej pory w nich nie  uczestniczyły.
 
2. W przyszłą niedzielę nastąpi czwarta niedziela Adwentu, zaś we wtorek ma  miejsce Wigilia Bożego Narodzenia, którą zakończy Pasterka o godz. 24:00.
 
3. Przeżyjmy te Święta jako radość z narodzin Chrystusa w naszych sercach. Warunkiem do tego jest owocne skorzystanie z Sakramentu Pojednania. Ostatnia okazja do Spowiedzi św. będzie w tym tygodniu codziennie od 17:45 do 18:00 w naszym kościele.
 
4. Dziękujemy za wsparcie dzieła pomocy Kościołowi na Wschodzie, które miało miejsce w poprzednią niedzielę oraz dary przekazane na rzecz dzieci w  Dombasie. 
 
5. W dniach 13 – 15 stycznia przyszłego roku organizujemy wyjazd dzieci i młodzieży na zimowisko na terenie nowoczesnej szkoły w Gowidlinie. Koszt, obejmujący wyżywienie, ubezpieczenie i opiekę wynosi 100 zł. Ilość miejsc ograniczona. Karty można pobrać przy wyjściu z kościoła, tam gdzie są świece Caritas po Mszy św. i dostarczyć za tydzień wraz z wpłatą do zakrystii.
 
6. Przy wyjściu z kościoła rozprowadzamy świece Caritas w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Można też nabyć opłatki wigilijne. 
 
7. Polecamy Gościa Niedzielnego.

Kontakt

 • Parafia Letnica
 • ul. Sucha 3, Gdańsk
 • e-mail: zbigniewdrzal@wp.pl
   
 • Parafia Rzym. Kat.  pw. św. Anny i Joachima
 • ul. Sucha 3
 • 80-531 Gdańsk
 • Santander Bank Polska S. A.
 • Nr konta : 17 1090 1098 0000 0001 1778 4914
 • NIP: 957-08-48-105