Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia Parafialne na XV niedzielę zwykłą 15.07.2018r.

Ogłoszenia Parafialne na XV niedzielę zwykłą 15.07.2018r.

 1. Witamy gości przybywających do naszej parafii na czas wakacji i urlopów. Informujemy, że Msza św. niedzielna sprawowana jest o godz. o 9:00, 11:00 i 18:00.  W dni powszednie Eucharystia sprawowana jest o godz. 18.00.

2. Biuro parafialne w czasie wakacji jest czynne w tygodniu codziennie po Mszy św. Osoby zainteresowane prosimy o podejście do zakrystii o godz. 18.30.

3. Serdecznie zapraszamy na zbliżający się nasz Odpust Parafialny w czwartek 26 lipca o godzinie 18:00. Jak co roku, po Mszy świętej odbędzie się festyn rodzinny połączony z wieloma atrakcjami, który organizujemy we współpracy z Klubem Gama.

4. Kalendarz liturgiczny obecnego tygodnia:

 • poniedziałek: wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel
 • środa: wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezbitera
 • piątek : wspomnienie bł. Czesława, prezbitera
 • sobota: wspomnienie św. Wawrzyńca z Brindisi, prezbitera i doktora Kościoła oraz wspomnienie św. Apolinarego, biskupa i męczennika
 •  
 • 5. Obecnie przygotowujemy się do podjęcia remontu i docieplenia elewacji naszego kościoła. Z tego tytułu  poza okresem urlopu ks.  proboszcz będzie wygłaszał w kolejne niedziele Słowo Boże na terenie różnych parafii naszej archidiecezji, by przy tej okazji zbierać ofiary na rzecz wymienionej inwestycji. W naszym kościele na ławkach zostały także rozłożone cegiełki na rzecz zakupu materiałów do wykonania elewacji. Można je złożyć podczas kolekty, bądź  przekazać do biura parafialnego.  Włączmy się wspólnie w to wielkie zadanie.  Pamiętajmy w modlitwie  za naszych darczyńców. 

 

 

 

 

Kontakt

 • Parafia Letnica
 • ul. Sucha 3, Gdańsk
 • e-mail: zbigniewdrzal@wp.pl
   
 • Parafia Rzym. Kat.  pw. św. Anny i Joachima
 • ul. Sucha 3
 • 80-531 Gdańsk
 • Santander Bank Polska S. A.
 • Nr konta : 17 1090 1098 0000 0001 1778 4914
 • NIP: 957-08-48-105