Ogłoszenia Parafialne na XIII niedzielę zwykłą 1.07.2018r.

1. Przeżywamy długo oczekiwany czas wakacji i urlopów, dlatego też dzieciom, młodzieży i dorosłym życzymy udanego wypoczynku. Witamy też gości przybywających do naszej parafii i zapraszamy do wspólnej modlitwy. Msze św. w niedzielę odbywają się w niedziele o godz. 9.00, 11.00 oraz 18.00. W tygodniu o godz. 18.00.

2. W okresie wakacyjnym biuro parafialne jest  czynne w ciągu tygodnia zawsze po Mszy św. o godz. 18.00. Prosimy o podejście do zakrystii.

3. Jutro o godzinie 10:00 wyjeżdżamy do Lubichowa na wakacyjny obóz parafialny, z udziałem dzieci i młodzieży, który będzie trwał do czwartku. Zbiórka odbędzie się przed wejściem głównym do kościoła.

4. Kalendarz liturgiczny obecnego tygodnia:

• wtorek: Święto św. Tomasza Apostoła
  • środa: wspomnienie św. Elżbiety Portugalskiej
  • czwartek: wspomnienie św. Marii Goretti, dziewicy i męczennicy
  • piątek: wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
  1. W  tym tygodniu przeżywamy I Czwartek miesiąca lipca. Po Mszy św. modlimy się szczególnie o powołania kapłańskie i zakonne. Wizyty u chorych z posługą sakramentalną zostają wstrzymane w  okresie wakacyjnym. Zostaną one wznowione września.

7. Zakończyliśmy prace przy wykonaniu kapliczki arki Bożej Fatimskiej poprzez wykonanie granitowego cokołu. Dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli się do tego dzieła.

1. W imieniu ks. Sławomira Skoblika pragnę wyrazić wdzięczność za wsparcie budowy kościoła w Chłapowie.  Na ten cel złożyliśmy 10 czerwca -  453 zł.

9. Dziś wyjątkowo nie będzie Biuletynu Parafialnego, polecamy go od przyszłej niedzieli. Zachęcamy natomiast do nabycia Gościa Niedzielnego.

1. W sobotę pożegnaliśmy śp. Kazimierza Krysztofiaka  lat. 76  z ul. Starowiejskiej. Polecajmy Go miłosiernemu Bogu:  Dobry Jezu…