Ogłoszenia Parafialne na XII niedzielę zwykłą 24.06.2018r.

Ogłoszenia Parafialne na XII niedzielę zwykłą 24.06.2018r. – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚWIĘTEGO JANA CHRZCICIELA

1. Dobiega końca miesiąc czerwiec. Zapraszamy na ostatnie nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Jezusa po Mszy św. o godzinie 18.00.

2.Kalendarz liturgiczny obecnego tygodnia:

• poniedziałek : Wspomnienie Błogosławionej Doroty z Mątów;
  • środa:   przypada 75. rocznica śmierci I Biskupa Gdańskiego Edwarda Graf O`Rourke;
  • czwartek: Wspomnienie Świętego Ireneusza, biskupa i męczennika;
  • piątek: Uroczystość Świętych Piotra i Pawła; Tego dnia szczególną modlitwą obejmujemy Ojca Świętego Franciszka i jego posługę;, a także ks. Arcybiskupa Sławoja Leszka Głódzia w 10. rocznicę otrzymania paliusza z rąk papieża Benedykta -oznaki godności metropolity.
  • sobota: Wspomnienie Świętych Pierwszych Męczenników Świętego Kościoła Rzymskiego.

3. Polecamy uwadze wiernych Gościa Niedzielnego i biuletyn parafialny.

4. Życzymy wszystkim udanych wyjazdów urlopowych i wakacyjnych. Pamiętajmy o osobistej modlitwie i niedzielnej Eucharystii.