Ogłoszenia Parafialne na X niedzielę zwykłą - 10.06.2018r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Jezusa, które odbywają się codziennie  po Mszy św. o godz. 18.00.

2. Kalandarz liturgiczny obecnego tygodnia:

• poniedziałek: Wspomnienie Świętego Barnaby, apostoła; w dniach 11-12 czerwca przypada 31. Rocznica pobytu Świętego Jana Pawła II w Trójmieście (1987).
  • wtorek: Wspomnienie Błogosławionych Męczenników II wojny światowej: Mariana Góreckiego, Bronisława Komorowskiego, Franciszka Rogaczewskiego, prezbiterów, Alicji Kotowskiej, zakonnicy i Towarzyszy
  • środa: Wspomnienie Świętego Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła
  • czwartek: Wspomnienie Błogosławionego Michała Kozala, biskupa i męczennika; dziś przypada także 48. rocznica święceń kapłańskich Księdza Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego Sławoja Leszka Głódzia (1970), módlmy się się za wszelkie łaski potrzebne do dalszej posługi Bożej

3.  Dziękujemy ks. Proboszczowi Sławkowi Skoblikowi za wygłoszone dziś do nas Słowo Boże i sprawowaną Eucharystię. Zgodnie z zapowiedzią, dziś po Mszy św. będziemy mogli wesprzeć dzieło budowy nowej świątyni pw. Miłosierdzia Bożego w Chłapowie poprzez złożenie ofiary, bądź zakup rozprowadzanych książek. Za każdą pomoc składamy serdeczne Bóg zapłać!

4. W przyszłą niedzielę przypada kolekta inwestycyjna Przeznaczymy ją na wykonanie granitowego cokołu do kapliczki Matki Bożej Fatimskiej znajdującej się obok wejścia do naszego kościoła.