Logo

Ogłoszenia Parafialne na XXIII niedzielę zwykłą 9.09.2018r.

Ogłoszenia Parafialne na XXIII niedzielę zwykłą 9.09.2018r.

1. Przypominamy o spotkaniach parafialnych  grup duszpasterskich dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

2. We wtorek zapraszamy rodziców dzieci klas III przygotowujących się do  I Komunii św. na godz. 19.00 do salki przy plebanii

5. Kalendarz liturgiczny obecnego tygodnia:

6. W naszej parafii pojawiła się inicjatywa cotygodniowej modlitwy wieczornej przy kapliczce Matki Bożej Fatimskiej, która od zeszłego roku znajduje się  przed wejściem do kościoła.  Zapraszamy od najbliższej środy wszystkich parafian na krótkie spotkanie modlitewne z Maryją od 20. 50 do 21.00. Po odśpiewaniu pieśni przy akompaniamencie gitary,  odmówimy 10 różańca św.  w naszych intencjach  oraz zaśpiewamy wspólnie Apel Jasnogórski.  Cieszymy się , że już w poprzednią środę na Apel Jasnogórski przybyło spontanicznie 60 osób.  

7. W sobotę organizujemy kolejną rowerową wycieczkę dla dzieci i młodzieży do Brzeźna i Jelitkowa. Zbiórka dla  zainteresowanych będzie w sobotę o godz. 10.00  przed wejściem do kościoła.

8. Kontynuujemy kładzenie granitowej posadzki w kaplicy obok prezbiterium. Na ławkach wyłożyliśmy koperty z blankietami wpłat na ten cel.  Dziękujemy  pierwszym ofiarodawcom, którzy już włączyli  się do tego dzieła. Liczymy na kolejne osoby.

9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką: Małego i Dużego Gościa Niedzielnego.

Wykonanie: NSV media