OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁA 2.09.2018r.

1. Po przerwie wakacyjnej rozpoczynają swije działanie grupy duszpasterskie.

2. W poniedziałek zapraszamy wszystkich zainteresowanych Wspólnota Rodzice i miłość.

3. We wtorek rodzice dzieci pierwszokomunijnych, zapraszam we wtorek  o godz. 18.30 do Sali obok plebanii na spotkanie organizacyjne, dotyczące przygotowania dzieci do tego sakramentu. Obecność proszę potraktować jaka obowiązkową.

4. W  środę  spotkanie wspólnory Młodzi i Miłość w Sali gomnastycznej o godz. 18.30

5. W czwartek o godz. 19.00 spotykają się w Sali przy plebanii młodzi z lkas II i III gimnazjum w ramach przygotowaniado sakramentu Bierzmowania.

6. W Sobotę o godz. 10.00 zbiórka plenerowa połączona z wycieczką dla ministrantów i scholii.

7. W tym tygodniu przeżywamy:.

- w poniedziałek wspomienie ś1) Grzegorza wielkiego , papieża i doktora Koscioła.

- w I czwartekmiesiaca odwiedzimy przed południuem chorych z posługą sakramenralną.Na Mszy św. modlić się będziemy o powołania kapłańskie i zakonne.

-  w I  piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. od godz. 17.30.

8. W przyszłą niedzielę przypada miesięczna kolekta inwestycyjna. Z tego tytułu rozłożyliśmy na ławkach koperty do których można dokonać wpłaty na rzecz zakupu i instalacji ogrzewania nowej Sali Parafialnej , którą w tym roku wybudowaliśmy obok plebanii. Koszt tej inwestycji wynosi 2 tys. zł. Z góry dziękujemy za wsparcie tego zadania.

5. Polecamy wszystkim prasę katolicką oraz biuletyn parafialny