Ogłoszenia duszpasterskie na XV niedzielę zwykłą - 10 lipca 2022

1. Przeżywamy czas urlopów i wakacji. Naszym Parafianom wyjeżdżającym na wypoczynek życzymy dobrej pogody, a gościom przybywającym do nas - miłego pobytu.

2. Decyzją Ojca św. Papieża Franciszka dnia 6 lipca został mianowany na nowego biskupa pomocniczego ksiądz Piotr Przyborek. Życzymy mu wielu łask bożych w tej posłudze.

3. W tym tygodni przeżywamy:

- w poniedziałek święto świętego Benedykta, opata, patrona Europy

- we wtorek wspominamy świętego Brunona Bonifacego z Kwerfurtu

- w środę wspominamy świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

4. W tym tygodniu z racji tego, że Ksiądz Proboszcz prowadzi rekolekcje dla młodzieży i rodzin z naszej parafii, biuro parafialne będzie czynne o godzinie 18:30. Osoby, które chcą załatwić sprawy kancelaryjne proszone są o podejście o tej godzinie do zakrystii.

5. Ks. Proboszcz dziękuje wszystkim za wspólną modlitwę, udział w przyjęciu z okazji 60-tej rocznicy urodzin oraz ofiary złożone przy tej okazji na rzecz budowy zaplecza duszpasterskiego.

6. Informujemy, że uroczystość patronalna ku czci św. Anny i Joachima będzie w naszej Parafii w sobotę 23 lipca o godz. 18.00. Po niej jak zwykle odbędzie się festyn rodzinny. Już dziś zapraszamy wszystkich na to wydarzenie!

7. Zapowiedzi przedślubne

Zamierzają zawrzeć związek małżeński:

• Zapowiedź II

Mateusz Naglak, kawaler i Patrycja Wohlert, panna - zamieszkali w Gdańsku Siedlcach.

• Zapowiedź III

- Kacper Waszak, kawaler i Agnieszka Wiśniewska, panna - zamieszkali w tut. Parafii.

- Marek Bolechowski, kawaler i Agnieszka Romanowska, panna - zamieszkali w Gdańsku-Orunii.

- Patryk Biliński, kawaler i Donata Lewandowska, panna - zamieszkali w naszej Parafii.

8. Zachęcamy do nabycia nowego numeru „Gościa Niedzielnego” i pisma biblijnego „Galilea”.