Ogłoszenia Duszpasterskie – Uroczystość Wszystkich Świętych 1 Listopada 2020

1. W tym tygodniu patronuje nam w środę św. Karol Boromeusz, biskup

2. Dzisiaj obchodzimy uroczystość Wszystkich Świętych, jutro wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, tzw. Dzień Zaduszny. Msze święte zostaną odprawione o godz. 9.00. 17.00 i 18.00.

3. W tym tygodniu przypadają dni Eucharystyczne. W pierwszy czwartek zostaną odwiedzeni chorzy z posługą sakramentalną. W pierwszy piątek zachęcamy do Spowiedzi św. od  godz. 17:30. Po Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu połączone z Litanią do Najświętszego Serca Jezusowego, prowadzona przez Wspólnotę Czystości Serca.

4. Na ławkach przy wyjściu z kościoła wyłożyliśmy kartki na wypominki, które można składać na tacę  lub do zakrystii. Będziemy modlić się za zmarłych z naszych wypominek w  codziennym różańcu podczas oktawy Uroczystości Wszystkich Świętych. Ponadto, w  ich  intencji ofiarujemy pięć  Mszy św.

5. Przypominamy o obowiązku zakrywania przez wszystkich ust i nosa maseczką lub chustą  oraz  zachowania dystansu społecznego. Przy wejściu do kościoła można dokonać dezynfekcji rąk. Do Komunii św. można przystępować przyjmując Ją do ust, bądź na rękę.

6. Z POWODU OBOSTRZEŃ SANITARNYCH OGRANICZJĄCYCH LICZBĘ UCZESTNIÓW LITURGII W  KOŚCIELE ( OSOBA NA 7 M KW.) W NASZYM KOSCIELE I KAPLICY MOŻE RZEBYWAĆ RÓWNOCZESNIE DO 79 OSÓB POZA POSŁUGUJĄCYMI.

7. Dziękujemy osobom, które przekazały dar serca na rzecz budowy zaplecza naszego kościoła. Liczymy na kolejnych ofiarodawców. Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa, a także  oraz biblijne czasopismo Galilea.