Ogłoszenia Duszpasterskie – XXVII Niedziela zwykła 4.10.2020 r.

1. W tym tygodniu patronują nam:
• w poniedziałek - św. Faustyna Kowalska
• w środę – Najświętsza Maryja Panna Różańcowa
2. W następną niedzielę obchodzić będziemy XX Dzień Papieski pod jakże bliskim naszemu duchowemu Założycielowi - św. Janowi Pawłowi II – hasłem „Totus Tuus”. W tym dniu tradycyjnie odbywa się zbiórka kościelna będąca podstawą finansowania programu stypendialnego Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, który aktualnie obejmuje opieką blisko 2000 uczniów i studentów.
3. Trwa miesiąc Różańca Świętego. Codziennie o godz. 17.30 w kościele odbywają się   nasze  spotkania modlitewne. Zapraszamy wszystkich, szczególnie dzieci I komunijne oraz  rocznicowe. Dzieci pierwszokomunijne proszę o przybycie na katechezę w najbliższy wtorek o godz. 16:30 na plebanię.
4. Zachęcając do uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii, przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa maseczką lub chustą  oraz zachowania dystansu społecznego. Przy wejściu do kościoła można dokonać dezynfekcji rąk.
5. Przy wyjściu do kościoła zbieramy dzisiaj ofiarę na potrzeby Stolicy Apostolskiej, możemy też  nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego.
 6. W sakramentalny związek małżeński mają zamiar wstąpić Kamil Matuszak kawaler zam.  w tutejszej parafii i Patrycja Matuszak, panna zam. w tutejszej Parafii. Zapowiedź III