Ogłoszenia Duszpasterskie - I Niedziela Wielkanocna 12.04.2020 r.

Ogłoszenia Duszpasterskie - I Niedziela Wielkanocna   12.04.2020 r.
1. Drodzy Parafianie !
Życzę, by Zmartwychwstały Chrystus obudził w  nas to, co  jeszcze uśpione oraz dodał sił do pokonywania obecnych obaw i zagrożeń.– Wasz proboszcz.

2. W uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego -  Rezurekcja będzie sprawowana o godz.  6.00. Kolejna Msza św. o godz. 11.00 . Mszy św. o 18.00 dzisiaj wyjątkowo nie będzie.

3. Transmisja Mszy Św. o godz. 11:00 będzie transmitowana na fanpage naszej Parafii: https://www.facebook.com/annaijoachimletnica/. Zachęcamy do duchowego uczestniczenia w  Eucharystii.

4. W drugim dniu Świąt  Wielkanocnych, Msze św. jak w każdą niedzielę.  Transmisja Mszy św. o godz. 11:00.

5. W tym czasie próby dla całego świata, zapraszam wszystkich do kontynuowania codziennego różańca o  godz. 20:30. Wraz  z Wami będę łączył się w modlitwie z kaplicy naszego kościoła.

6. W piątek z racji Oktawy Uroczystości Wielkanocnej nie obowiązuje nas post od pokarmów mięsnych.

7. Od Wielkiego Piątku trwa Nowenna do Miłosierdzia Bożego, którą odmawiamy po każdej Mszy św. Zakończy się ona w najbliższą sobotę.
8. W przyszłą niedzielę przeżywamy Uroczystość Bożego Miłosierdzia. Zapraszam w  tym  dniu do  odmówienia o  godz. 15.00 w naszych domach Koronki do Miłosierdzia Bożego.
9. Dziękuję Naszym Parafianom za pomoc w przygotowaniu kościoła do Świąt Wielkanocnych (posprzątanie świątyni, wykonanie dekoracji Grobu Pańskiego i ułożenia kwiatów). Wyrażam również wdzięczność za w  wszelkie przejawy życzliwości, których wiele otrzymałem w Wielki Czwartek z okazji święta ustanowienia kapłaństwa.
10. Udało nam się przed świętami zakończyć prace przy wykonaniu wzmocnienia fundamentów istniejących salek parafialnych, które w przyszłości zostaną podniesione o   nową kondygnację. Prace budowlane są możliwe dzięki wsparciu udzielanemu przez  Parafian, wpłacających na rzecz tego dzieła na konto naszej parafii. Za  dotychczasową pomoc składam serdeczne Bóg zapłać !