Ogłoszenia Parafialne na II Niedziele zwykłą 19.01.2020 r.

1. Do 25 stycznia trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Hasłem tegorocznego tygodnia jest: Życzliwymi bądźmy. (por. Dz 28,2). Plan Tygodnia Modlitw umieszczony jest w gablocie przy wyjściu z kościoła.
 
2. We wtorek przypada Dzień Babci, a w środę Dzień Dziadka. Otoczmy wdzięcznością i modlitwą naszych seniorów.
 
3. W tym tygodniu obchodzimy:
•we wtorek, 21 stycznia - wspomnienie Świętej Agnieszki, dziewicy i męczennicy
•w piątek, 24 stycznia - wspomnienie Świętego Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła
•w sobotę, 25 stycznia – święto nawrócenia św. Pawła, Apostoła
 
4. W dniach 13-15 stycznia odbyło się na terenie Szkoły Podstawowej w Gowidlinie zimowisko dla  dzieci i młodzieży naszej parafii, w którym uczestniczyło 25 osób. Dziękujemy rodzicom oraz  opiekunom ze Wspólnoty Młodzi i Miłość za pomoc w zorganizowaniu tego wyjazdu. 
 
5. W przyszłą Niedzielę przypada 67 Światowy Dzień Trędowatych. To okazja do przypomnienia o  wciąż trwającym dramacie ludzi chorych na trąd. W tym dniu możemy, poprzez ofiarę do puszek,  wesprzeć dzieło polskiej Fundacji Raoula Follereaua, która niesie pomoc ludziom trędowatym. Za  każdą modlitwę oraz  ofiarę, już teraz serdeczne Bóg zapłać.
 
6. Polecamy Gościa Niedzielnego 

Kontakt

 • Parafia Letnica
 • ul. Sucha 3, Gdańsk
 • e-mail: zbigniewdrzal@wp.pl
   
 • Parafia Rzym. Kat.  pw. św. Anny i Joachima
 • ul. Sucha 3
 • 80-531 Gdańsk
 • Santander Bank Polska S. A.
 • Nr konta : 17 1090 1098 0000 0001 1778 4914
 • NIP: 957-08-48-105