Czuwanie Adwentowe

Czuwanie Adwentowe

Przed nami czas oczekiwania prawdziwego CUDU, oczekiwanie przyjścia Pana!

Dlatego zapraszamy wszystkich na czuwanie adwentowe, które poprowadzi o. Grzegorz Wawrzyniak.
Ojciec jest misjonarzem i wybitnym biblistą, posługującym już 8 lat w Ziemi Świętej. Pracował także w Afryce Wschodniej, w Kenii i Tanzanii. Wygłosi dla nas po Mszy św. konferencję, jak on sam rozumie prawdziwe przygotowanie na przyjście Pana w dzisiejszym świecie!
 
Dodatkowo świadectwem podzieli się młode małżeństwo, które musiało stoczyć trudną walkę z cierpieniem i chorobą. Opowiedzą jak udało im się przetrwać oraz jak to doświadczenie zbliżyło ich do Boga i do siebie nawzajem.

Zapraszamy 7 grudnia
18:00 Msza święta
18.30 Konferencja


Po konferencji zostanie udzielone indywidualne błogosławieństwo  Najświętszym Sakramentem. Dla chętnych będzie również sprawowana posługa modlitwy wstawienniczej.

 

Kontakt

 • Parafia Letnica
 • ul. Sucha 3, Gdańsk
 • e-mail: zbigniewdrzal@wp.pl
   
 • Parafia Rzym. Kat.  pw. św. Anny i Joachima
 • ul. Sucha 3
 • 80-531 Gdańsk
 • Santander Bank Polska S. A.
 • Nr konta : 17 1090 1098 0000 0001 1778 4914
 • NIP: 957-08-48-105