Ogłoszenia Parafialne na XXXIV Niedzielę Zwykłą: 24.11.2019 r. Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.

Ogłoszenia Parafialne na XXXIV Niedzielę Zwykłą: 24.11.2019 r. Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.

1. W tym tygodniu wspominamy:

 • W sobotę święto Świętego Andrzeja, Apostoła. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa.

2. . We wtorek przeżyliśmy XI Forum Młodzi i Miłość. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w organizacji tego wydarzenia, które zgromadziło ok. 800 uczestników z naszej parafii i całego Trójmiasta.

3. Przyszła niedziela rozpoczyna Nowy Rok Liturgiczny i Czas Adwentu. Dokonamy wówczas poświęcenia opłatków , które zostaną rozniesione do mieszkańców naszej parafii. Już  dzisiaj zapraszamy do udziału w owocnym przeżyciu tego okresu m.in.  przez udział w Roratach. Tematem tegorocznych Rorat będzie osoba i  dzieło Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego.

4. Zapraszamy do udziału w Adwentowym Wieczorze Chwały, który odbędzie się w naszym kościele w sobotę 7 grudnia o godz. 18:00. Złożą się na niego: Msza Św. o godz. 18:00, a po niej świadectwa kliku par małżeńskich ze  wspólnot naszej parafii, które podzielą się świadectwem niezwykłego działania Boga w  swoim życiu. Na zakończenie wszystkim uczestnikom czuwania zostanie udzielone błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

5. Polecamy Gościa Niedzielnego.

 

Kontakt

 • Parafia Letnica
 • ul. Sucha 3, Gdańsk
 • e-mail: zbigniewdrzal@wp.pl
   
 • Parafia Rzym. Kat.  pw. św. Anny i Joachima
 • ul. Sucha 3
 • 80-531 Gdańsk
 • Santander Bank Polska S. A.
 • Nr konta : 17 1090 1098 0000 0001 1778 4914
 • NIP: 957-08-48-105