Ogłoszenia Parafialne na I Niedzielę Wielkiego Postu 10.03.2019 r.

1. Przeżywamy pierwszą Niedzielę Wielkiego Postu. W łączności z całym Kościołem podejmujemy drogę wielkopostnej odnowy i przemiany serc poprzez pokutę i umartwienie, modlitwę oraz uczynki miłosierdzia. Dziękujmy Bogu Ojcu w czasie tej  Mszy Świętej za to, że  w  Chrystusie daje nam siłę do przezwyciężania zła.

2. We wszystkie niedzielne popołudnia Wielkiego Postu gromadzimy się w świątyni, aby  wspólnie śpiewać Gorzkie Żale i rozważać Mękę Pańską o godz. 17.30. Wszystkich serdecznie zapraszamy dzisiaj do licznego udziału w tym nabożeństwie. Za udział w Gorzkich Żalach oraz Drodze Krzyżowej można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.

3. Na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej zapraszamy w piątek: dzieci, młodzież i dorosłych o godz. 17.30. Rozważania podczas najbliższej Drogi Krzyżowej będzie prowadziła młodzież bierzmowana.

4. Przypominamy o katechezie sakramentalnej dla dzieci rocznicowych i pierwszokomunijnych, która odbywa się w każdy czwartek o godz. 16:00 na plebanii. Młodzież bierzmowana spotyka się w czwartki o godz. 19.00 na plebanii.

5. Polecamy Gościa Niedzielnego.

6. Przed nami czas intensywnej pracy nad sobą. Na szczęście w tym trudzie nie jesteśmy sami. Jest z  nami Bóg, który chce naszego dobra i dlatego obficie nam błogosławi. Otwórzmy się na ten wielki dar i przyjmijmy Boże błogosławieństwo.Kontakt

 • Parafia Letnica
 • ul. Sucha 3, Gdańsk
 • e-mail: zbigniewdrzal@wp.pl
   
 • Parafia Rzym. Kat.  pw. św. Anny i Joachima
 • ul. Sucha 3
 • 80-531 Gdańsk
 • Santander Bank Polska S. A.
 • Nr konta : 17 1090 1098 0000 0001 1778 4914
 • NIP: 957-08-48-105