Ogłoszenia Parafialne na II Niedzielę Zwykłą 20.01.2019 r.

Ogłoszenia Parafialne na II Niedzielę Zwykłą 20.01.2019 r.

1. Kończymy wizytę duszpasterską w naszej Parafii. Bóg zapłać za wyrażoną gotowość do włączenia się do grup duszpasterskich, gościnność oraz złożone ofiary! Od poniedziałku wracamy do całorocznego porządku odprawienia Mszy Św. wieczornej o godz. 18:00. Zapraszamy do przeżywania codziennej Eucharystii.

2. W tym tygodniu obchodzimy:

• W poniedziałek, 21 stycznia- wspomnienie obowiązkowe Świętej Agnieszki, dziewicy i męczennicy

• W czwartek, 24 stycznia- wspomnienie obowiązkowe Świętego Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła

• W sobotę, 26 stycznia – wspomnienie obowiązkowe Świętych Biskupów Tymoteusza i Tytusa

3. W ubiegłą Niedzielę zmarł w tragiczny sposób, Prezydent Naszego Miasta, Paweł Adamowicz. Łączymy się w żałobie z jego bliskimi oraz ze wszystkimi mieszkańcami Gdańska. Mamy w pamięci jego zasługi i czynny udział w dynamicznym rozwoju naszej dzielnicy. Pochowany został w Bazylice Mariackiej, obok innych wybitnych postaci naszego miasta. Módlmy się o  spokój duszy śp.  Prezydenta Pawła Adamowicza. 

4. Trwa Tydzień Modlitw o  Jedność Chrześcijan pod hasłem: Dąż do  sprawiedliwości (Pwt 16,20). Plan Tygodnia Modlitw umieszczony jest w  gablocie przy wyjściu z  kościoła.

5. W dniach 11-14 luty organizujemy zimowy wyjazd dla dzieci i młodzieży naszej parafii do  Gowidlina. W programie: zabawy, wycieczki, wspólna modlitwa. Koszt udziału wraz z  ubezpieczeniem i dojazdem wynosi 160 zł. Dla osób w trudniejszej sytuacji materialnej przewidujemy dofinansowanie. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie się po Mszy św. do  zakrystii po odbiór kart.

6. Dziękujemy za ofiary złożone na cele inwestycyjne naszej Parafii i polecamy Gościa Niedzielnego.

 

Kontakt

 • Parafia Letnica
 • ul. Sucha 3, Gdańsk
 • e-mail: zbigniewdrzal@wp.pl
   
 • Parafia Rzym. Kat.  pw. św. Anny i Joachima
 • ul. Sucha 3
 • 80-531 Gdańsk
 • Santander Bank Polska S. A.
 • Nr konta : 17 1090 1098 0000 0001 1778 4914
 • NIP: 957-08-48-105