Ogłoszenia Parafialne na Święto Chrztu Pańskiego 13.01.2019 r.

Ogłoszenia Parafialne na Święto Chrztu Pańskiego 13.01.2019 r.

1. W ciągu najbliższego tygodnia trwać jeszcze będzie w naszej Parafii wizyta duszpasterska – kolęda. Dzień wcześniej o kolędzie poinformują  ministranci. Osoby,  które nie mogą w  danym terminie przyjąć kolędy,  proszone są o  zostawienie swojego adresu w zakrystii. Dodatkowy termin wizyty duszpasterskiej będzie w sobotę 19 stycznia 2019 r.

2.  W tym tygodniu obchodzimy :

 • - W czwartek, 17 stycznia, Wspomnienie św. Antoniego, opata

 • - W sobotę, 19 stycznia, Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa

3. W dniach 18-25 stycznia 2019 r. będzie obchodzony tradycyjnie Tydzień Modlitw o  Jedność Chrześcijan pod hasłem: Dąż do sprawiedliwości (Pwt 16,20). Plan Tygodnia Modlitw umieszczony jest w gablocie przy wyjściu z  kościoła.

4. Dziękujemy wszystkim, którzy w zeszłą niedzielę przybyli na parafialne spotkanie opłatkowe w klubie Gama, w szczególny sposób Paniom. W szczególny sposób wyrazy wdzięczności kierujemy do Pań, które przygotowały wspaniały poczęstunek oraz świąteczną dekorację sali.

5. W tym tygodniu została umieszczona na krzyżu misyjnym figura Pana Jezusa. Zakończyliśmy też kładzenie kostki granitowej w tym miejscu.  W przyszłą niedzielę w ramach kolekty inwestycyjnej będziemy zbierać środki na  wykonanie oświetlenia krzyża misyjnego.

6. W dniach 11-14 luty organizujemy zimowy wyjazd dla dzieci i młodzieży naszej parafii do  Gowidlina. W programie: zabawy, wycieczki, wspólna modlitwa. Koszt udziału wraz z  ubezpieczeniem i dojazdem wynosi 160 zł. Dla osób w trudniejszej sytuacji materialnej przewidujemy dofinansowanie. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie się po Mszy św. do  zakrystii po odbiór kart.

7. Polecamy wszystkim Gościa Niedzielnego.

 

 

Kontakt

 • Parafia Letnica
 • ul. Sucha 3, Gdańsk
 • e-mail: zbigniewdrzal@wp.pl
   
 • Parafia Rzym. Kat.  pw. św. Anny i Joachima
 • ul. Sucha 3
 • 80-531 Gdańsk
 • Santander Bank Polska S. A.
 • Nr konta : 17 1090 1098 0000 0001 1778 4914
 • NIP: 957-08-48-105